Sintex ltd. trade company
Anethut graveolens (L)
Foeniculum vulgare (L)
Oreganium vulgare (L)
Majorana hortensis (L)
Menta piperita (L)
Ocimum basilicum (L)
Thymus vulgaris (L)
Artemisa dracunculus (L)
Silybum marianum (L)
Sintex ltd  
English EnglishDeutschРусский Facebook Facebook

· Про групу


· Продукти


· Зал компанії


· Наші партнери


· Рецепти


· Якість


· Контакти


· Розрахунок відстані


·"СИТ-релайн"
·"СИТ-релайн" new site

Зал компанії "Сінтекс"


Торговельна компанія "Сінтекс" була представлена на виставці-конференції «Cучасне плодоовочівніцтво 2015", на якому було розглянуто питання про переробку і збереженню плодоовочевих культур. Организатор - компанія «Інфоіндустрія» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канади (DFATD) в партнерстві з Ізраїльським центром міжнародного співробітництва MASHAV. З доповіддю «Підвищення конкурентоздатності національних сільгоспвиробників на ринках України та Євросоюза в умовах дії зони вільної торгівлі з ЄС» виступив генеральний директор ТОВ ТК «СІНТЕКС» - Ткаченко А.А.
Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) стартує та починає свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.

Наша компанія надала свій варіант розвитку події, такої, як висушування овочів, зелені, грибів і фруктів із збереженням смаку, запаху та кольору.
Вже сьогодні ми виробляємо сушені овочі, зелень та гриби під власною торговою маркою «SUN FOODS» які застосовуються у всій абетці кулінарного мистецтва.

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» організатор конференції.Центр роздрібної торгівлі: продукція від ТМ "SUN FOODS" Крамниця "ПРЯНА ХАТА".
Стенд продукції:Copyright © Sintex ltd.
All Rights Reserved.
Created by Bozhko Dmitriy Sergeevich.