Sintex ltd. trade company
Anethut graveolens (L)
Foeniculum vulgare (L)
Oreganium vulgare (L)
Majorana hortensis (L)
Menta piperita (L)
Ocimum basilicum (L)
Thymus vulgaris (L)
Artemisa dracunculus (L)
Silybum marianum (L)
Sintex ltd  
English EnglishDeutschРусский Facebook Facebook

· Про групу


· Продукти


· Зал компанії


· Наші партнери


· Рецепти


· Якість


· Контакти


· Розрахунок відстані


·"СИТ-релайн"
·"СИТ-релайн" new site

Інформація для споживача

Якість компанії "СІНТЕКС"

Уся сировина, яку використовують у виробництві дозволена для застосування у харчовій промисловості і відповідає гігієнічним вимогам безпеки, що підтверджено санітарно-епідеміологічними висновками. Технічні умови приведені у відповідність до норм ДСТУ. Кожну партію продукції супроводжує пакет документів, які підтверджують якість і безпеку продукції.


Працівники компанії «СІНТЕКС» особливу увагу приділяють якості власної продукції. Тому з 2014 року на виробництві почали впроваджувати принципи системи НАССР, які є обов’язковими на Заході для виробників харчової промисловості. Першим етапом заходів стала сертифікація на відповідність системи менеджменту якості підприємства вимогам ISO 9001 : 2009 . Впровадження СМЯ унеможливлює виробництво неякісної і небезпечної для життя людини продукції. З метою покращити контроль за якістю продукції, товариство має наміри на другому етапі пройти сертифікацію по схемі ISO 22000, яка є найновішою сиcтемою управління безпеки харчових продуктів. Належить пройти довгу дорогу та результатом є найвища нагорода - довіра споживача.

Декларація

«Політики в області якості» ТОВ ТК "СІНТЕКС"

- працює в реальному секторі економіки, розвиваючи, впроваджуючи і удосконалюючи розвиток і виробництво національного продукту в області харчової промисловості. Результативність системи менеджменту якості компанії "СІНТЕКС" є стратегічним показником конкурентоспроможності, запорукою поліпшення економічного стану і благополуччя усіх працівників.

Наша компанія цінує своїх контрагентів і партнерів. Кожен контрагент для нас унікальний і ми готові поступитися своїми інтересами, заради його інтересів. У своїй роботі ми керуємося принципами взаємовигідної співпраці між усіма зацікавленими сторонами - постачальниками, контрагентами, своїми співробітниками, споживачами, власниками (учасниками суспільства), представниками наглядових і контролюючих організацій, суспільства в цілому.

Ми створюємо систему управління менеджментом якості, яка ефективно реагує на зміни зовнішнього і внутрішнього середовища підприємства. Постійна досконалість це головний принцип в нашій роботі.

Наші співробітники - це професіонали високого рівня. Персональна відповідальність кожного співробітника за свою роботу - це критерій якості його роботи. Оптимальної якості ми досягаємо за рахунок оптимальних процесів. Достовірні і своєчасні дані з усіх стадій циклу робіт гарантують надійний контроль їх виконання. Увесь персонал компанії розділяє принципи системи якості, залучений в процес її створення, чітко розуміє цілі своєї роботи, бачить результат і впливає на нього. На думку кожного співробітника впливає на роботу системи якості.

Впровадження і розвиток системи менеджменту якості відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 : 2009 допоможе нам підвищити якість послуг, що надаються нами, а нашим споживачам дасть упевненість, що, вибравши нас, вони зробили правильний вибір.

Керівництво бере на себе зобов'язання:

 • забезпечувати відповідність системи менеджменту якості вимогам ISO 9001 : 2009;
 • постійно підвищувати результативність системи менеджменту підприємства.

 • Ми піклуємось про своїх споживачів, дбаємо про свою торгову марку та традиції. Це є основою системи принципів, цінностей, норм і поглядів, що становлять нашу культуру, відношення до цілей і методів їх досягнення.
  Керівництво компанії зобов'язується керуватися Політикою в області якості, поважати названі цінності і закликає до цього увесь персонал підприємства і структурних підрозділів.
  Я беру на себе відповідальність за доведення до співробітників справжньої політики і мотивацію її виконання.

  Генеральний директор ТОВ ТК "СІНТЕКС" - Анатолий Ткаченко

  Copyright © Sintex ltd.
  All Rights Reserved.
  Created by Bozhko Dmitriy Sergeevich.